Találtam egy nagyon zavaró dolgot a WordPress adminisztrációs felületén, mégpedig a moderációs sorban lévő hozzászólások kiemelésével kapcsolatban.
Ahol a hozzászólásokat meg lehet tekinteni (Hozzászólások menüpont), ott a függőben lévő hozzászólások alapértelmezett háttérszíne halványsárga ( HEX:FFFFE0 ), így nem különülnek el egymástól élesen a már elfogadott és a még elfogadásra váró hozzászólások.
Készítettem egy apró bővítményt, ami kiküszöböli ezt a zavaró dolgot.
Pending Comments Highlighter 2.1 [ÚJ VERZIÓ]
Ez a bővítmény beállíthatóvá teszi a függőben lévő hozzászólások háttérszínét, szöveg- és linkszínét az admin felületen elérhető beállításokkal.
A lejjebb is megtalálható 1.0-ás verzió 2025-ben frissítettem. Immáron nem egy előre megadott színkombinációban fognak megjelenni a bővítmény telepítése és aktiválása után a moderációs sorban lévő hozzászólások, hanem egy külön menüpont alatt be lehet állítani az alábbiakat:
- A függőben lévő hozzászólások háttérszíne.
- A függőben lévő hozzászólások szöveges tartalmának színe.
- A függőben lévő hozzászólások linkjeinek színe.
Így néz ki a felülete:

Letöltés:
Pending Comments Highlighter 2.1
Pending Comments Highlighter 1.0 [RÉGI VERZIÓ]
Ez a bővítmény megváltoztatja a függőben lévő hozzászólások háttérszínét feketére, valamint a szerzője nevét és az üzenetét fehérre. Ezáltal minden monitoron könnyűszerrel kiszúrható, hogy mely hozzászólások várnak még elfogadásra.
Remélem nem csak engem zavart, hogy nem különültek el élesen a már elfogadott és a még elfogadásra váró hozzászólások, és mindenkinek a hasznára válik.
Letöltés:
Pending Comments Highlighter 1.0
A bővítmény használata előtt ilyen az alapfunkció:
A bővítmény használatával pedig ilyen:
Ugye, hogy jobban látható?
Gratula!
Kedves István!
Utólag is köszönöm. Nemrég elkészült a 2.1-es verzió, ahol már admin felületről állíthatóak a színek!
Szűcs Ádám